Tovább lesz nyitva a Városi Jégpálya

Közkívánatra meghosszabbítják a Városi Jégpálya nyitvatartását – január 8-ig lehet korcsolyázni december 31. helyett.

Mint ahogy dr. Kovács Ferenc polgármester hivatalos Facebook-oldalán bejelentette: „Továbbra is töretlen népszerűségnek örvend a jégpályánk – melyet novemberben a nehéz helyzet ellenére kinyitottunk –, ezért mérlegeltük a plusz napok lehetőségét. Döntésünk értelmében, a fiatalok kérésének eleget téve – annak ellenére, hogy jelentős plusz terhet jelent – január 8-ig lehet használni a fedett korcsolyapályát az energiaválság miatti, tervezett év végi zárás helyett! Szilveszter délutánján 16 óráig lehet majd korizni, utána január 2-án nyit a pálya. Onnantól az iskolai szünet tervezett végéig, tehát január 8-ig minden nap szombati nyitvatartás szerint lehet menni a jégre, azaz 11.45 és 21 óra között, a szokott jégkarbantartásokkal megszakítva.”