Tóth Fruzsina hosszabbított, Ancsin Kitti távozott - Újabb változások a röplabdásoknál

Tóth Fruzsina hosszabbított, Ancsin Kitti távozott - Újabb változások a röplabdásoknál

Újra meghosszabbította szerződését a Fatum-Nyíregyháza röplabda együttese liberójával, Tóth Fruzsinával. A saját nevelésű válogatott játékos az elmúlt hetekben az Európa-liga találkozókon lépett pályára. 

- A következő szezonban is a Fatum Nyíregyháza csapatát fogom erősíteni!! Nagyon várom már a következő szezont,mert egy új bajnokság veszi kezdetét, nehéz ellenfelekkel és még kiegyenlítettebb mérkőzésekkel! A döntésem azért alakult így, mert úgy érzem hogy a nyíregyházi klubbnál minden adott, hogy egy újabb profi és erős csapat jöjjön létre, és természetesen, mert sokat tudok majd itt fejlődni és tanulni. A szurkolók a tavalyi évben is nagyon sokat segítették a csapatot és szurkoltak nekünk a legvégsőkig, remélem ez így lesz a jövőben is - mondta Tóth Fruzsina. 

Ancsin Kitti viszont egy nyíregyházi szezon után távozik. A feladó az elmúlt idényben kupagyőztes és bajnoki ezüstérmes lett a Fatummal.