Torlódás alakult ki az M7-es autópályán Horvátország felé

Torlódás alakult ki az M7-es autópályán  Horvátország felé
Torlódás alakult ki az M7-es autópályán Horvátország felé

Több órás várakozási időre kell számítaniuk a közlekedőknek az M7-es autópályán Horvátország felé a határátkelő előtti útszakaszon – írta oldalán a rendőrség.

A Horvátországba belépők kötelező regisztrációját végzik a horvát hatóságok, ezért Magyarország felől közlekedőknek személyforgalomban körülbelül két órás várakozásra kell számítaniuk a határ átlépését megelőzően.

Azt javasolják, hogy amennyiben lehetőségük van az utazóknak, úgy az előzetes regisztrációt még indulás előtt végezzék el internetes felületen, így megkönnyítik a hatóságok munkáját. Érdemes Szlovénia felé kerülni, arra jelenleg forgalmi torlódásra nem kell számítaniuk a közlekedőknek.