Toborzót tartott a Nyíregyháza Tigers - Sokan érdeklődnek az amerikaifutball iránt

Sokan kilátogattak a Tigers edzőpályájára a hétvégén, ahol részt vehettek a szabolcsi amerikaifutball-csapat toborzóján. Az újonnan érkezők részt is vehettek a gyakorlatokban. Megtanulhatták, hogyan kell szerelni egy tacklegyűrű segítségével, de közelebbről  megismerkedhettek az amerikai foci jellegzetes eszközével, a tojáslabdával is. A tigrisek játékosai és edzői ugyanis elkapó-, és dobógyakorlatokba is bevonták az érdeklődőket. Emellett a kilátogatók a  belebújhattak egy amerikaifocista bőrébe, hiszen felpróbálhatták a felszereléseket is.

A Nyíregyháza Tigers edzéseit az MG pályán tartja minden szerdán 17.30-tól, amelyre továbbra is várják az érdeklődőket. A közeljövőben várhatóan újabb toborzót tartanak a tigrisek. Ami a csapatot illeti, idén nem indult a Divízió I-ben a gárda, de több mint tíz játékos a DEAC együttesét erősítve játszik a bajnokságban.