Több mint százezren már kitöltötték az állatvédelemről szóló kérdőívet
Több mint százezren már kitöltötték az állatvédelemről szóló kérdőívet

Egy hét alatt már több mint százezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló online kérdőívét – jelentette be a nemzeti állatvédelmi program megújításáért és végrehajtásáért felelős miniszteri biztos vasárnap.

Ovádi Péter a közösségi oldalára feltöltött videójában arra buzdított mindenkit, hogy mondja el véleményét az állatvédelemről szóló online párbeszédben. Közölte: tizenhárom fontos kérdést tettek fel, a kérdőív három perc alatt kitölthető.

„Hallassuk a hangunkat, mutassuk meg, hogy mennyien vagyunk az állatvédelem mellett, hiszen közös ügyünk!”

– kérte a miniszteri biztos

Orbán Viktor miniszterelnök szombaton írta alá a kérdőívet.

A kérdőívet az Állatvédelem.kormány.hu oldalon lehet kitölteni március 7-ig, azaz még három hétig.

hirado.hu