Több mint százezren már kitöltötték az állatvédelemről szóló kérdőívet

Több mint százezren már kitöltötték az állatvédelemről szóló kérdőívet
Több mint százezren már kitöltötték az állatvédelemről szóló kérdőívet

Egy hét alatt már több mint százezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló online kérdőívét – jelentette be a nemzeti állatvédelmi program megújításáért és végrehajtásáért felelős miniszteri biztos vasárnap.

Ovádi Péter a közösségi oldalára feltöltött videójában arra buzdított mindenkit, hogy mondja el véleményét az állatvédelemről szóló online párbeszédben. Közölte: tizenhárom fontos kérdést tettek fel, a kérdőív három perc alatt kitölthető.

„Hallassuk a hangunkat, mutassuk meg, hogy mennyien vagyunk az állatvédelem mellett, hiszen közös ügyünk!”

– kérte a miniszteri biztos

Orbán Viktor miniszterelnök szombaton írta alá a kérdőívet.

A kérdőívet az Állatvédelem.kormány.hu oldalon lehet kitölteni március 7-ig, azaz még három hétig.

hirado.hu