Tiszavasváriban játszanak a kézisek
Mivel a Bem iskola foglalt, Tiszavasváriban fogadja szombaton az NYKC az Orosházát.

A hétvégén újabb fordulót rendeznek a kézilabda NB I/B-ben. A Nyíregyházi KC az Orosháza U23 ellen lép pályára, szokatlan helyszínen: Tiszavasváriban. Az okokról a csapat a következő közleményt adta ki: 

„A Nyíregyházi Kézilabda Klub tájékoztatja a szurkolókat, hogy az április 2-ára tervezett Nyíregyháza–Orosháza NB I/B-s hazai bajnoki mérkőzés Tiszavasváriban kerül megrendezésre. Ennek oka, hogy a pénteki és szombati napokon foglalt volt valamennyi sportcsarnok Nyíregyházán, és az Orosháza sajnos nem volt hajlandó vasárnapi időpontot elfogadni.
A mérkőzés így szombaton 18 órakor a tiszavasvári sportcsarnokban kerül megrendezésre.

A szurkolóink felé szeretnénk kifejezni sajnálatunkat és kérjük a megértésüket.

Nyíregyházi Kézilabda Klub vezetősége.”

D. L.