Nemzetközi tornán a Bozsik
Az Újpest által szervezett utánpótlás tornán vettek részt a nyíregyházi labdarúgók.

A húsvéti nemzetközi utánpótlás sportfesztivált március 26-27-én, szombat-vasárnap rendezte meg az Újpesti Torna Egylet. Az Újpesten tartott, hazai viszonylatban a legnagyobb nemzetközi fiú-leány utánpótlás sportfesztiválra nagyon sokan érkeztek Magyarország településeiről, és külföldről is. A kétnapos rendezvényre több országból jöttek csapatok; például USA Virginia államának területi válogatottja, Görögországból a PAOK Academy és a 01 PAS Florina csapatai, Ukrajnából a DYSSH 15 Kijev együttese, az FK Yugoslavia Srb és az FK Woodball House Srb pedig Szerbiából érkezett. Nyíregyházát a Bozsik Akadémia korosztályos együttesei képviselték. A 2005-ös korosztály ezüstérmes lett, míg a 2003-as a harmadik helyen zárt. Utóbbi csapat tagjai először játszottak egész pályán, és az első nap az egy évvel idősebbek ellen szerepelhettek, és így is nyertek 2–1-re a III. Kerület ellen. 

Eredmények: 

I. nap:
UTE Fehér–Bozsik JLA 3:0.
Bozsik JLA–III. Ker TVE 2:1. G.: Vasváry Z. (11-esből), Barta Keve.
Jedinstvo UB Srb (szerbia)–Bozsik JLA 3:1. G.: Vasváry Z.

II. nap:
Bozsik JLA–Loki FS Debrecen 4:1. G.: Vasváry Z.; Jeszenszky Ádám; Pataki Bence. Ványi Zsombor.
Bozsik JLA–Olasz FS, Debrecen 1:2. G.: Jeszenszky Ádám.
Bozsik JLA–UTE Akadémia 0:1.

Végeredmény: 1. UTE Akadémia 
2. Olasz FS, Debrecen 
3. Bozsik JLA 

A csapat tagjai: Velicskó Szabolcs, Szűcs Dávid, Varga Bálint, Korosztil Péter, Papp Nándor, Joszip Trisztán, Herczku Alex, Vámos Gergő, Barta Keve, Bogár Milán, Ványi Zsombor, Jeszenszky Ádám, Vasváry Zoltán, Pataki Bence, Nagy Noel, Kovács Dávid, Tóth Dániel. Vezetőedző: Csernyijenkó Ruszlán.

Dankó L.