Tímár Krisztiánnal tervezi a jövőt a Szpari

Ahogy befejeződött a szezon, az eredmények helyét a médiumokban, közösségi oldalakon átvették az átigazolási pletykák. Számos játékossal boronálták már össze a Nyíregyháza Spartacust is, illetve az elmúlt napokban Tímár Krisztián vezetőedző távozásával kapcsolatban is jelentek meg hírek.

- Tímár Krisztiánnak élő szerződése van a Nyíregyháza Spartacus FC-vel, vele képzeljük el a jövőt. Klubunkhoz nem érkezett megkeresés más csapattól vele kapcsolatban. Továbbra is tartjuk magunkat ahhoz, hogy amint valakivel szerződést kötünk, hosszabbítunk vagy bontunk, és a kontraktusok aláírásra kerülnek, azt hivatalos felületeinknek bejelentjük szurkolóinknak – mondta Fekete Tivadar sportigazgató.

A klub vezetése folyamatosan tárgyal játékosokkal, és a következő napokban már várhatóak szerződéskötések.