Terembajnokság - egy csoportban már befejeződött a küzdelem

Terembajnokság - egy csoportban már befejeződött a küzdelem

Befejeződött a küzdelem a Decathlon - Konyhamöbel Kft - Nyíregyházi Sportcentrum Teremlabdarúgó Bajnokság "A" csoportjában.Négy csapat közül bármelyik esélyes volt a végső győzelemre illetve a döntőbe kerülésre. Az első mérkőzésen a hét hete folyamatosan élen álló OFFSIDE J.CS OLD BOYS FC mérkőzött a számukra régóta mumus MESTERFESTÉK csapatával. A parázs de végig sportszerű mérkőzésen a Mesterfesték kétgólos előnyre tett szert az első félidőben. A második félidőben viszont perceken belül egalizáltak az offsidosok és sorra hagyták ki a kihagyhatatlannak tűnő helyzeteket, de végül vereséget szenvedtek.  A második mérkőzésen a T - FORG TRANS KFT ha nehezen is de Gál Tamás vezérletével 2-0 arányban legyőzte az eddigi legjobb játékával előrukkoló VÖRÖS ÖRDÖGÖK csapatát és így megszerezték az "A" csoportban a bajnoki címet. Egy hely még kiadó volt a döntőben és erről a MARSO KFT és a HET- BAND KFT csapatai voltak hivatottak dönteni. A mérkőzés nagy küzdelmet és 3-0-ás eredményt hozott.

Szombaton újabb tizenöt mérkőzéssel folytatódik a bajnokság a "B"-"C" és "D" csoportokban.