Tenisz - Nyíregyházán és a Balaton partján a Marso Tenisz Centrum fiataljai

Tenisz - Nyíregyházán és a Balaton partján a Marso Tenisz Centrum fiataljai

 Folytatva a már korábban megkezdett mozgalmas szériát, július 28-29. között tartották meg a MARSO Kupát, amelyre az F12 és F14-es korosztályból érkeztek versenyzők. A tenisz centrumba látogatóknak volt kiért izgulniuk, hiszen a MARSO Tenisz Centrum növendékei is részt vettek a versenyen: Juhász Bence az F12-ben és az F14-ben is elindult, Závaczki Milán az F12-ben, és mindketten párosban az FP12-ben is szerepeltek. A rekkenő hőség ellenére izgalmas és szoros mérkőzéseket lehetett látni, Juhász Bence pedig háromszor is a dobogóra állhatott!
Ugyanezen a hétvégén a MARSO Tenisz Centrum két utánpótlás versenyzője, Závaczki Martin és Becser Dominik a felnőttek között mérettette meg magát Balatonalmádiban. Az Almádi Kupán az F3 versenyszámban Závaczki Martin 2. helyen, míg Becser Dominik 3. helyen végzett.

MARSO Kupa eredmények:
F12 /korosztályos rangsor helyezés/
I. helyezett: Góczi Erik (Tenisz Műhely - Budapest) /9./
II. helyezett: Juhász Bence (MARSO TC - Nyíregyháza) /14./
III. helyezett: Kulikov Kiril (DUSE - Debrecen) /33./

F14 /korosztályos rangsor helyezés/
I. helyezett: Góczi Erik (Tenisz Műhely - Budapest) /55./
II. helyezett: Juhász Bence (MARSO TC - Nyíregyháza) /44./
III. helyezett: Kutasi Bence (TSZK Gyula) /49./

FP12
I. helyezett: Kulikov Kiril – Magyar Krisztián (DUSE - Debrecen)
II. helyezett: Fiser Alex (BLKE) – Góczi Erik (Tenisz Műhely - Budapest)
III. helyezett: Juhász Bence – Závaczki Milán (MARSO TC - Nyíregyháza)