Távozó a Szparinál - Nagy Tamással szerződést bontott a Nyíregyháza

Távozó a Szparinál - Nagy Tamással szerződést bontott a Nyíregyháza

Közös megegyezéssel szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus Nagy Tamással. A játékos a szezon előtt érkezett a Szparihoz, és ősszel hét bajnokin volt kezdő, a találkozókon két gólt szerzett. A hétvégén ismét hazai pályán játszik a Spartacus labdarúgó együttese. A mostani a 10. találkozó lesz a Monor és a Nyíregyháza között, a korábbi kilencből hatot a Szpari nyert, egyszer – épp legutóbb – lett döntetlen, kétszer pedig a monoriak örülhettek a meccs végén.

Az eddigi találkozók rendre sok gólt hoztak, 3.4 a meccsenkénti átlag, 2001-ben például 6-1-re nyert a Nyírség-Spartacus. A vasárnapi vendégnél több helyen változott a téli szünetben a keret. A Monor elleni mérkőzés vasárnap 14 órakor kezdődik a Városi Stadionban. A Nyíregyházi TV aznap, 18 órától közvetíti a meccset. 

DL