Tavaszi zsongásra készül Nyíregyháza!

 

Nyíregyháza Város Önkormányzata idén is megrendezi a Tavaszi Zsongást Nyíregyházán. 2024. április 2-21. között tavaszi vásárral és zenés színpadi produkciókkal teszik még hangulatosabbá a Kossuth teret.

A húsvét utáni hirtelen lehűlés és esős időjárás csak egy napra rontotta el a nyíregyháziak hangulatát. Szerdától ugyanis ismét felmelegedés kezdődik és péntekre már kellemes tavaszi időjárásra készülhetünk. A zsongást már ma is lehetett érezni, a ragyogó napsütést a szél nem fújta el. Így aztán az árusok, mutatványosok egy része ma már pakolni kezdett az idei Tavasz Zsongás első két koncertjére.

Repült az óriáshinta, hadra készen várakoztak a dodzsemek, sőt Királyék a sörcsapolót is letesztelték.

A zsongáshoz a zene pénteken érkezik meg, 17:00-től a Polip Band lép majd fel. Szombaton pedig az LK Beatnek adják át a stafétát.

Egy biztos Nyíregyháza már a hamisítatlan jóidőre készül. Ehhez pedig a szebbnél szebb virágok és a zsenge leveleket, hajtásokat eresztő fák, bokrok szolgálnak mesés kulisszaként.

Ön is, Te is érzed a Tavaszi Zsongást?   

Kapcsolódó galéria

Tavaszi zsongás