Tapsolj és Tátogj! Lemezbemutató koncert a Tortuga zenekartól!
Tapsolj és Tátogj! Lemezbemutató koncert a Tortuga zenekartól!
Tapsolj és Tátogj! Lemezbemutató koncert a Tortuga zenekartól!
Tapsolj és Tátogj! Lemezbemutató koncert a Tortuga zenekartól!

Többek között a Tankcsapda és az Auróra előtt/után is a húrok közé csapott már a Tortuga, sőt az elmúlt hetekben rengeteg klubban és hazánk nagy zenei fesztiváljain is bemutatkozott a zenekar! A nyíregyházi srácok (Tomku Milán – ének, Hegyi Ábel – gitár, Kerle Ákos – basszusgitár, Dömötör Sanka – dob) most lemezbemutatóra készülnek! Augusztus 9-én este a SóstóSerFeszten lépnek fel!

A zenei gyökerek minden tag esetében mások – és ez hozza létre azt az elegyet, amit Tortugának hívnak. Dalaikban minden megjelenik, amit a zenekar érez és gondol. Mivel egy fiatal formációról és fiatal zenészekről van szó, így a szerelem és a bulik mellett ugyanolyan hangsúllyal jelenik meg a bezártságérzés, szabadságvágy és tanácstalanság.

Rock 'n' roll, punk és metál, popos pillanatokkal fűszerezve - megannyi stílus egyszerre, legközelebb a SóstóSerFeszt színpadán!

 

Szerző: Rutkai