Takarék Kupa - Jól szerepelt az Aqua SE vízilabda csapata

Takarék Kupa - Jól szerepelt az Aqua SE vízilabda csapata

3 nap, 25 csapat, kemény küzdelmek, sok-sok vidám pillanat, igazi jó kis csapat - így jellemezhetnénk a hétvégi szentesi Takarék Kupát. Az Aqua SE 2010-es csapata mind a 3 nap hősiesen, keményen küzdött, míg lányaink a kupafordulók mellett, még az Észak-keleti régió együttesét is erősítették a Leány THG bajnokság két mérkőzésén. Vasárnap az előkelő 8. helyen végezve, fáradtan, de töretlen lelkesedéssel indult haza csapatunk.  Urbin Tibor tanítványaira ősszel az Észak-keleti Bajnokság küzdelmei várnak, a sorozatra kiváló felkészülési lehetőség volt ez a torna. A nyíregyházi csapat legeredményesebb 2010-es játékosa Kusnyér Ádám volt, aki külön díjazásban is részesült.

A csapat tagjai: Piros Péter, Kusnyér Ádám, Székely Lilla, Simon Loretta, Simon Dominik, Márton Maja, Tomori Gréta, Börzsei Ágoston, Koi Szabolcs, Radóczi Sebestyén, Horváth Sára, Himics Péter, Rácz Balázs, Valik-Jámbor Bálint. 
Edző: Urbin Tibor