Szpari győzelem - Három gólt lőtt a Kazincbarcikának a Nyíregyháza

Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcika 3-1 (2-1)

Jv: Dolnegó Bálint (Ifj. Varga Gábor, Tőkés Róbert)

Nyíregyháza: Ásványi - Svedyuk, Pejovic, Végső, Csilus Á., Szekszárdi, Kártik, Sinanovic (Starosta 88.), Ötvös (Papp 80.), Gyurján (Györgyi 76.), Hornyák

vezetőedző: Lengyel Roland

Kazincbarcika: Fila – Heil, Szűcs K., Fótyik, Farkas A.(Mitruscsák 62.), Korbély (Kovác a szünetben), Iszák, Toma, Krausz, Oldal (Mikló a szünetben), Fekete Á.

vezetőedző: Dzurják József

1. perc Elkezdődött a találkozó.

5. perc Mezőnyjáték, a kapuk nem forogtak veszélyben.

6. perc Vezet a KBSC, egy balról elvégzett szabadrúgás után Krausz fejelt közelről a kapuba, 0-1.

11. perc GÓÓÓL!!! Gyorsan jön az egyenlítés, Ötvös Bence passzolt Hornyák Marcellhez, aki a kapuba bombázott 12 méterről, 1-1.

15. perc Egy eladott labda után alakult ki nagy helyzet a Szpari kapuja előtt, de a lövésnél Szekszárdi fejét találták el. A játékost ápolni is kellett.

17. perc 22 méteres barcikai szabadrúgás ment mellé.

18. perc Sinanovic lépett ki a jobb oldalon, lövését bravúrral tolta szögletre Fila.

25. perc GÓÓÓÓL! Megint Hornyák! Gyurján Bence beadása után levette a labdát középen, egy csel után pedig a kapuba lőtt, 2-1!

27. perc Farkas kapott sárga lapot Gyurján felrúgásáért. A szabadrúgást Gyurján végezte el, Fila fogta a labdát.

33. perc Vendég szöglet után Ásványi ütötte ki a labdát, majd Sinanovic blokkolta a lövést.

37. perc Hatalmas helyzet, Ötvös szerzett labdát, önzetlenül Hornyákhoz passzolt, de a kapus hárította a közeli lövést.

42. perc Fótyik kapott sárgát.

43. perc Egy jobbról érkező beadás után Szűcs az utolsó pillanatban fejelte ki a labdát Hornyák elől.

Vége az első félidőnek.

47. perc Ásványi fogta biztosan Fekete lövését.

51. perc Hazai szöglet után tisztáztak a barcikai védők.

55. perc GÓÓÓL! Egy hosszú indítás után Ötvös Bence lépett ki, és higgadtan a hosszú sarokba lőtt 10 méterről, 3-1!

59 perc Ötvös remek labdája után Hornyák elől az utolsó pillanatban mentettek szögletre a vendégek.

62.perc Mikló lőtt kapásból jócskán fölé egy beadás után.

67. perc Végső kapott sárga lapot.

71. perc Hazai szöglet után Szekszárdi fejelt mellé.

74. perc Kovác beadása után Toma fejelt mellé középről.

75. perc Gyurján remek labdája után Hornyák tette vissza lövésre, Kártik bombázott 20-ról fölé.

77 perc Ásványi tolta szögletre Toma távoli lövését.

79. perc Toma lőtt középről fölé.

90. perc Kovác lövése pattant szögletre a becsúszó Végsőről. A sarokrúgás nem volt veszélyes.

92. perc Mitruscsák lövését tolta ki bravúrral Ásványi.

Vége, nyert a Szpari!

Lengyel Roland: - Sokat dolgoztunk azon, hogy jobban kezdjük a mérkőzést, de az első tíz perc megint nem sikerült. A kapott gól után viszont uraltuk a játékot. Még jobb helyzetkihasználással nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. Fegyelmezetten játszottunk, jól zártunk vissza, egységesek voltunk, gratulálok a fiúknak.

Dzurják József: - Jól kezdtük a mérkőzést, úgy gondoltam a vezetés megnyugtatja a csapatot, de buta hibákat elkövetve felhoztuk az ellenfelet. Olyan akciókból kaptuk a gólok, melyekre a héten készültünk. Mindkét csapat akarta a győzelmet, de a harmadik gól után hiába mentünk előre, nem tudtunk már szépíteni.