Folytatódott a Szövetségben sajtótájékoztató sorozata – Koczkás László a 9-es körzetben

Folytatódott a Szövetségben sajtótájékoztató sorozata – Koczkás László a 9-es körzetben

Mint arról korábban már beszámoltunk, hat ellenzéki párt és két civil mozgalom Szövetségben Nyíregyházáért néven az önkormányzati választáson egy polgármesterjelöltet és konszenzusos alapon, minden körzetben egy önkormányzati képviselőjelöltet állít.

A csoportosulás polgármester-jelöltje, az MSZP-s Jeszenszki András az elmúlt héten több képviselőjelöltet is bemutatott. A sajtótájékoztató sorozat ezen a héten is folytatódott. Lengyel Máté, a szövetség jobbikos alpolgármester-jelöltje Koczkás Lászlót mutatta be, akit a 9-es körzetben ajánlanak a nyíregyháziak bizalmába. Mérnök végzettségű lokálpatrióta, 27 éve dolgozik az egyik biztosítótársaságnál. Önkormányzati képviselői munkájában az odafigyelést, az átláthatóságot és az elkötelezettséget tartaná fontosnak.