Szövetségben – A 12-es számú választókerületben Lengyel Mátét indítják

Szövetségben – A 12-es számú választókerületben Lengyel Mátét indítják

Mint arról korábban már beszámoltunk, hat ellenzéki párt és két civil mozgalom Szövetségben Nyíregyházáért néven az önkormányzati választáson egy polgármesterjelöltet és konszenzusos alapon, minden körzetben egy önkormányzati képviselőjelöltet állít.

A csoportosulás polgármester-jelöltje, az MSZP-s Jeszenszki András több képviselőjelöltet is bemutatott. A 12-es számú választókerületben Lengyel Mátét indítják, és alpolgármesternek is ajánlanak. A jelenleg is jobbikos önkormányzati képviselő többek között a városfejlesztés folyamatába is be szeretné vonni a lakosságot, rendbe szeretné tenni a közlekedést és a tömegközlekedést. Emellett úgy látja, Nyíregyháza minőségben és mennyiségben is megújuló biztonságpolitikai szemléletet kíván.