Szombaton táncra perdültek a pedagógusok a szabolcsi megyeszékhelyen!
Fotók: Trifonov Éva

A Balatoni Kata programgazda gondolatán alapuló Így tedd rá! módszertan immáron egy  nemzetközileg is elismert népi játék, néptáncmódszertani program. Komplexitásának köszönhetően minden kompetenciaterület fejlődését segíti, támogatja. A szemlélet megértése, elfogadása, megélése, alkalmazása során a pedagógus és gyermek is olyan tapasztalatokkal, élményekkel, ismeretekkel találkozik, mely szinte észrevételen beépül a mindennapi élet forgásába. Ezt a módszertant tanulták most, valamint ismerkedtek meg Nyírségi játékokkal az ötletgazda vezetésével az ország különböző pontjairól – Budapestről, Hatvanból, Debrecenből és Hajdúszoboszlóról is - érkező foglalkozásvezető óvodapedagógusok, tanítók Nyíregyházán, a Hotel Koronában.

Kapcsolódó galéria

Így tedd rá! - Országos pedagógus továbbképzés Nyírgyházán