Szlovén első ligás csapat ellen játszott a Szpari

A szlovén élvonalban játszó NK Celje ellen lépett pályára felkészülési mérkőzésen a Nyíregyháza Spartacus.

Az első félidőben sokáig nem született gól, majd a 30. percben büntetőt kapott a Celje, melyet értékesítve 1-0-ra vezetett. Az első félidőben több gól nem esett. Enyhe fölényben játszottak a hazaiak, de a Szparinak is voltak lehetőségei. A második félidőben kimaradtak a helyzetek, így nem változott az eredmény, a Celje 1-0-ra győzött. 

NK Celje - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (1-0)

Nyíregyháza: Fejér(Nagy S.46.) - Farkas B.(Szokol 46.), Baki (Papucsek 46.), Gengeliczki (Szűcs 60.(Kardos 85.)), Jánvári (Deutsch 46.), Márkus(Girdán 60.(Oláh 85.)), Sigér (Vass P. 46.), Szerető (Artner 46.), Gresó (Pataki 60.), Adamcsek(Novák 46.), Kovács Á. (Pantovic 46.)

vezetőedző: Feczkó Tamás