Színházi bemutatók, Nőnapi divatshow másképp és Füzér vára a Sziesztában

Színházi bemutatók, Nőnapi divatshow másképp és Füzér vára a Sziesztában

A tartalomból:

• A tavasz a bemutatók évszaka lesz a Móricz Zsigmond Színházban. Jön a Kalucsni, Bob herceg és A manó. A hamarosan látható darabokról Göttinger Pál, a teátrum főrendezője mesélt, aki a Susotázs színű filmjéről is elárult néhány kulisszatitkot.

• Jubileumi, jótékonysági és lemezbemutató koncertet ad március elsején a Prémvadászok zenekar a Korona Hotelben. A részletekről Császár Zoltán mesélt a Sziesztában.

• 1997 óta rajzol és fest a nyíregyházi Holecskó János, akinek munkáit egyre többen keresik. Portrérajzok és óriás méretű festmények a Sziesztában.

• Nőnapi Divatshow - Másképp. Különleges divateseményre invitálja az érdeklődőket március 8-án a Fiatal Fogyatékkal Élők Otthonáért Egyesület, a FIFOT. Az eseményről részletesen Tolnainé Sitku Erika mesélt.

Füzér vára az egyik legnépszerűbb látványossággá nőtte ki magát az elmúlt években. A Nyíregyházi Televízió munkatársai megörökítették a rekonstrukciós munkálatokat, ebből láthatnak egy hosszabb összefoglalót a kedves nézők.


Várja Önöket a műsorvezető, Farkas Fanni.

Vetítési időpontok: péntek 18.25, 19.30 és 22.20, szombat 8.00 és 18.30, valamint vasárnap 07.30.