Színes programkavalkáddal nyit az AGORA jövő év elején

Színes programkavalkáddal nyit az AGORA jövő év elején

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy a megújult művelődési központ épületében jelenleg az utolsó simitásokat végzik a szakemberek. Megkezdődött és részben már be is fejeződött a Nyíregyházi Televízió és a művelődési ház szakembereinek visszaköltözése és ezzel párhuzamosan zajlanak a műszaki üzempróbák is az épületben. A költözés ideje alatt, illetve az üzempróbák lezártáig az épület zárva tart, külső látogatókat munka és balesetvédelmi okból nem fogad. A jövő év elején egy nagyszabású meglepetés produkcióval nyitja meg kapuit az AGORA, amely egész évben színes programsorozattal és az új funkciókból adódóan tartalmas kínálattal vár mindenkit a kicsiktől a szépkorúakig.

Dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza MJV alpolgármestere