Szerdán győzni kell!
Fotó: Trifonov Éva

Szerdán folytatódik a női röplabda Extraliga negyeddöntője, és mivel mind a Fatum Nyíregyháza mind pedig Kaposvár nyerte a hazai meccsét, így 1-1 az állás. A sorozat három nyert meccsig tart, szerdán pedig ismét a Continental Aréna lesz a helyszín, míg szombaton Kaposváron találkoznak majd a felek. Utóbbi meccsen az egyik csapat már bebiztosíthatja helyét a legjobb négy között, a kérdés csupán az, hogy melyik gárda várhatja előnnyel a hétvégi találkozót?

A mieink az első meccsen remekül röplabdáztak, átmentették azt a formát és harcosságot, mely a DRK Magyar Kupa bronzmérkőzésének második felében jellemezte őket. Vasárnap viszont sok volt a hiba, a fogadások után nem voltak hatékonyak a támadások, a somogyi blokkokkal pedig meggyűltek a bajok. Szerdán ezeken feltétlenül javítani kell a siker érdekében. A tét nagy, a győzelem mellett a nyertes csapat komoly mentális előnyre is szert tehet. Így aztán szükség lesz a szurkolók buzdítására is, akik sokat segíthetnek a lányoknak! 

A Fatum Nyíregyháza – Kaposvár meccs szerdán 18 órakor kezdődik, a hunvolley.tv-n lesz élő közvetítés.