Szeptemberben újra megépülnek az akadályok! Idén is lesz Extreme Trail Weekend Nyíregyházán

Az újévi fogadalmak közül változatlanul az egyik legnépszerűbb az, hogy az ember végre elkezd rendszeresen sportolni. Akiknél ez nemcsak a fogadalom szintjén marad meg, azoknak jó hír, hogy idén bőven kínál majd ehhez programot a nyíregyházi székhelyű Extreme Trail Hungary Sportegyesület is. A múlt hétvégi V. Extreme Tarcal–Tokaj kör, majd a májusi II. Extreme Trail Fesztivál után szeptember 9-10-én városunkban is megépülnek az akadályok, jön az V. Nyíregyházi Extreme Trail Weekend!

 

Csúszhatnak, mászhatnak a versenyzők majd szeptemberben, idén is extrém játszótérré alakul Sóstó, a nyíregyházi székhelyű sportegyesület ötödik alkalommal rendezi meg akadályversenyét – 5 és 10 km-en – az Aquarius Élmény- és Parkfürdőben szeptember 9-10-én.

 

Az őszi nyíregyházi versenyünk számunkra mindig az év fő attrakciója. Ismét maximálisan ki szeretnénk használni az Aquarius Élmény- és Parkfürdő minden lehetőségét. Fantasztikus családi hétvégén vehet majd részt az, aki eljön hozzánk. Szombaton akadályfutás, vasárnap terepfutás lesz – tájékoztatták szerkesztőségünket.

 

Versenynaptár:

 

2023. január 7. V. EXTREME TARCAL–TOKAJ KÖR (terepfutó verseny)

Helyszín: Tarcal, Majoros Birtok

 

– A múlt heti versenyünkön rekordszámú, közel 800 versenyző vett részt. Igazi fesztiválhangulat volt az év első szombati napján Tarcalon, a Majoros Birtok és Borház előtti téren. Három különböző távon indulhattak a versenyzők, távonként, nemenként 6 korosztályt díjaztunk!

 

2023. május 13-14. II. EXTREME TRAIL FESZTIVÁL terepakadály- és terepfutó verseny

Helyszín: Tokaj

https://www.facebook.com/events/2155403297999957

Távok: 5 km, 10 km, 21 km

 

2023. szeptember 9-10. V. NYÍREGYHÁZI EXTREME TRAIL WEEKEND  terepakadály- és terepfutó verseny

Helyszín: Nyíregyháza, Aquarius Élmény- és Parkfürdő

https://www.facebook.com/events/1512874299218037

Távok: 5 km, 10 km

 

2023. december 30. VI. EXTREME TARCAL–TOKAJ KÖR (terepfutó verseny)

Helyszín: Tarcal, Majoros Birtok

https://www.facebook.com/events/872288407486483

Távok: 5 km, 10 km, 21 km