Szépkorúak Akadémiája ismeretterjesztő előadássorozat - Öregedés Művészete

Szépkorúak Akadémiája ismeretterjesztő előadássorozat - Öregedés Művészete
Szépkorúak Akadémiája ismeretterjesztő előadássorozat - Öregedés Művészete

Öregedés Művészete címmel már negyedik éve aktív a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara, Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata, valamint a Váci Mihály Kulturális Központ közös szervezésében a Kelet-magyarországi Szépkorúak Akadémiájának ismeretterjesztő előadássorozata.

Dr. Kovács Ferenc polgármester nyitotta meg az idei, második féléves előadássorozatot, amely szerda délután Önállóság, biztonság és aktivitás digitális eszközök használatával címmel startolt el. További ingyenes előadások lesznek a szépkorúaknak október 16-én és 30-án, valamint novemberben és decemberben is. De más lehetőségeket is kapnak a nyugdíjasok, művészeti, irodalmi pályázatok, térítésmentes sportolási lehetőségek, különböző vetélkedők, erről is szólt városunk polgármestere.

 

Kapcsolódó galéria

Öregedés Művészete