Személyautó és elektromos roller lángolt Nyírpazonyban, mesterlövészek is érkeztek

Személyautó és elektromos roller lángolt Nyírpazonyban, mesterlövészek is érkeztek

Lángokban állt egy személyautó és egy elektromos kerékpár Nyírpazonyban, a munkálatok idejére a közeli lakóépületeket kiürítették, mesterlövészek is érkeztek a helyszínre.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság információi szerint garázstűzhöz riasztották a tűzoltókat, akik megfékezték a lángokat. A tűzben egy személyautó és egy elektromos kerékpár kapott lángra egy Arany János utcai ingatlanban Nyírpazonyban.

Az épület átvizsgálása során a tűzoltóság munkatársai több gázpalackot is találtak egy melléképületben. Ezek veszélyt jelentenek a környéken lakókra, ezért a gázpalackok ártalmatlanításához mesterlövész segítségét kérték. Míg a lövészek végeztek és biztonságossá tették az épületet a közeli lakóépületekből mintegy ötven főt a hatóságok munkatársai biztonságos helyre kísértek.

Kapcsolódó galéria

Lángok Nyírpazonyban