Sopronban a vízilabdások - felemás lett az Aqua SE idegenbeli mérlege

Sopronban a vízilabdások - felemás lett az Aqua SE idegenbeli mérlege

A győri Aqua SK uszodában fogadta a nyíregyházi Aqua SE serdülő és gyerek vízilabda csapatát a Soproni VSE. A bajnoki esélyeket és a véghajrát tekintve a serdülőinknek volt igazán fontos a győzelem. Az utolsó három fordulóban ugyanis ha nyer a gárda, akár első is lehet. A győri kiruccanás végül felemásra sikerült.

Eredmények:
BENU UP Gyermek bajnokság:
Soproni VSE - AQUA SE  21-6 (6-1, 5-0, 6-3, 4-2)
A kicsik sajnos súlyos verséget szenvedtek.
Gól: Pelle György(4),Sipos Péter(1),Szakács Vince (1)

BENU UP Serdülő bajnokság:
Soproni VSE - AQUA SE 5-11 (0-5, 1-4, 1-1, 3-1)
Sok szép helyzetet alakítottak ki a mieink elöl és magabiztos győzelmet arattak.
Gól: Lipták Milán (5), Szanics Gergely(3),Kedves Iván(2),Lamos Balázs(1)

Három (2+1) forduló van még hátra BENU UP Országos Bajnokságból. Május 12-én vasárnap Budafokon játszik az Aqua, május 15-én szerdán pótolák az Invictus elleni elmaradt meccset idegenben. Május 19-én vasárnap pedig hazai medencében a Honvéd ellen zárják a bajnoki szezont a nyíregyháziak remélhetőleg minél fényesebb éremmel!