Sima továbbjutás - 50 perc sem kellett a Fatum Nyíregyháza sikeréhez

Sima továbbjutás - 50 perc sem kellett a Fatum Nyíregyháza sikeréhez

A női röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a DSZC Eötvös csapatát fogadta a Fatum Nyíregyháza. A mieinknek ez volt az első hazai meccsük. Az első játszma elején még tartották a lépést a Fatummal a vendégek, de 9-4 után meglépett a Nyíregyháza, és Szabó Lili ászával nyerte a szettet a hazai gárda. A második felvonás elején 7-3-nál időt kellett kérnie az Eötvösnek, de nem használt, zsinórban újabb pontokat szerzett Hollósy László együttese, és simán nyerte a második szettet is. A harmadikban is nagy volt a különbség, a nyírségi blokkot ritkán tudta átütni a DSZC, így 49 perc alatt győzött a Nyíregyháza, és továbbjutott. 

Fatum Nyíregyháza – DSZC Eötvös 3-0 (12, 8, 9 )

Nyíregyháza: Varga, G. Francesco, Pintér, Lymareva, Lohman, Szabó L. 

Csere: Tóth F.(liberó) , Vasileva, Kosekova

Vezetőedző: Hollósy László