Helyszíni bejárást tartottak a Magyar Közút munkatársai a halálos balesetek helyszínein

Helyszíni bejárást tartottak a Magyar Közút munkatársai a halálos balesetek helyszínein

Mivel két tragikus baleset is történt az elmúlt napokban térségünkben, a Magyar Közút által fenntartott utakon, ezért a társaság munkatársai helyszíni bejárást tartottak mindkét helyszínen, a Pazonyi úton és a Mága soron.

Vasárnap egy személygépkocsi és egy mentőautó ütközött Nyíregyházán, a Pazonyi út és a Törzs utca kereszteződésében, egy személy a helyszínen életét vesztette, három sérültet pedig kórházba szállítottak.

A vasárnap esti tragikus baleset után kedden ismét halálos karambol történt térségünkben, Nagyhalászban egy motorkerékpáros vesztette életét.


 

Kapcsolódó galéria

Helyszíni bejárást tartottak a Magyar Közút munkatársai halálos balesetek helyszínein