Sajtótájékoztatót tartott a Mi Hazánk Mozgalom Nyíregyházán

Sajtótájékoztatót tartott péntek délelőtt a Mi Hazánk Mozgalom Nyíregyházán. Apáti István, a Mi Hazánk alelnöke, a párt országgyűlési képviselője arról beszélt, a párt megkezdte a felkészülést a kampányra, céljuk, hogy a Mi Hazánk Mozgalom legyen a legfelkészültebb ellenzéki párt.

Ahogy fogalmazott, megpróbálnak minél több polgármesteri és önkormányzati képviselőjelöltet állítani Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében. Kiemelte továbbá, fő célkitűzéseik között szerepel az egészségügyi helyzet és a munkahelyi körülmények javítása, és annak elérése, hogy a vármegyében élők ne az ország legrosszabbul kereső munkavállalói legyenek. Elmondta, mindennek az alapja az egészségügy, tervei szerint az év második felében sikerül a rohammentő-ellátást Csengerben megoldani.