Rubint Réka tartott edzést az Arénában
Fotó: Szarka Lajos

Katus Attila és Béres Alexandra után újabb neves sztáredző tartott ingyenes órát a Mozdulj Nyíregyháza keretében. Teljesen megtelt a Continental Aréna küzdőtere, de a sportolókra ezúttal nem csak egy 70 perces edzés várt, hanem ingyenes szűréseket is igénybe vehettek. 

- Nagy sikere volt tavasszal a Mozdulj Nyíregyházának, és szemmel láthatóan van igény a közös mozgásra, így ősszel is szeretnénk hasonló eseményeket szervezni - mondta Hornyák Enikő sportreferens. 

Rubint Réka nem először járt a megyeszékhelyen, volt korábban Sóstó reklámarca is. 

- Mindig örömmel jövök Nyíregyházára, tervezem, hogy tábort is tartok majd itt. Nagyon lelkesek most is a résztvevők, és egy kemény órával készültem, alaposan megdolgoztatom majd őket - mondta Rubint Réka még a foglalkozás előtt. 

A több mint egy órás edzés előtt Tömöri Ágnes és csapata tartott Gymstick bemelegítést, Rubint Réka órája után pedig egy pár perces motivációs előadásra is sor került. Több százan vettek részt a tréningen. 

Kapcsolódó galéria

Fitt-Város - Rubint Réka 20220327