Röplabda Extraliga - Kezdődik a negyeddöntő

Az év legfontosabb mérkőzései következnek a női röplabda Extraligában, megkezdődnek ugyanis a negyeddöntők a bajnokságban. A Fatum Nyíregyháza a negyedik helyen zárta az alapszakaszt, és az ötödik Kaposvár lesz a mieink ellenfele. A két együttes ebben az idényben kétszer találkozott, mindkét meccset a mieink nyerték 3-0-ra. A szakmai stáb a kupameccs előtt kicsit változtatott a szokásos felkészülésen, nagyobb hangsúlyt kaptak a fizikai edzések, pontosan azért, hogy a sorozatterhelést is bírják majd a lányok a negyeddöntő során. Itt ugyanis három naponta rendezik  a találkozókat, ráadásul Kaposvár sem a szomszédban van, így hosszú utazások is várnak a gárdákra. Ha minden jól alakul, csak egyszer kell Somogyba mennie a Fatumnak, a három nyert mérkőzésig tartó párharc ugyanis pénteken hazai környezetben kezdődik, majd hétfőn lép pályára a gárda Kaposváron, a jövő héten csütörtökön pedig ismét a Continental Aréna lesz a helyszín. 


2022.03.18. 18.00 Fatum Nyíregyháza-Kaposvár
2022.03.21.18.00 Kaposvár-Fatum Nyíregyháza
2022.03.24. 18.00 Fatum Nyíregyháza-Kaposvár
2022.03.27. 17.00 Kaposvár-Fatum Nyíregyháza(Ha szükséges)
2022.03.30. 18.00 Fatum Nyíregyháza-Kaposvár (Ha szükséges)