Rendőri forgalomirányítás várható szerdán a Debreceni és Váci Mihály út csomópontjában

Rendőri forgalomirányítás várható szerdán a Debreceni és Váci Mihály út csomópontjában
Tájékoztatás forgalomkorlátozásról.

Több helyszínen zajlik a „Fenntartható városi közlekedésfejlesztés” című projekt keretében kerékpáros létesítmények kivitelezése, mely érinti a, Debreceni út egy szakaszát (a Kígyó utcától), a Tünde utcát és a Kállói utat is. A Debreceni út - Váci Mihály utca csomópontban jelenleg a kerékpárút nyomvonalának kiépítése zajlik, ami szükségessé teszi a csomópont jelzőlámpa vezérlésének áthelyezését.

Ezért a Debreceni út - Váci Mihály utca csomópontban április 10-én (szerda) 9:00 órától várhatóan 16:00 óráig a jelzőlámpás irányítás szünetel, a munkálatok ideje alatt rendőri forgalomirányításra kell számítani az arra közlekedőknek.

Kérjük a járművezetők megértését, fokozott figyelmét, s hogy ne megszokásból közlekedjenek.