Rekordszámú látogató a Jégpályán - Több mint 38 000-en koriztak

Rekordszámú látogató a Jégpályán - Több mint 38 000-en koriztak

A veszélyhelyzetre való tekintettel két héttel korábban zárta be kapuit a Jégpálya, de ennek ellenére a Nyíregyháza Város által támogatott ingyenes iskolai és óvodai korcsolyáztatás sikert aratott a gyermekek körében. Ebben az évben még több óvoda jelentkezett az ovikori programra, ahol a legkisebbek is megtanulhattak korcsolyázni.

A jégpálya a családok körében is nagyon kedvelt volt,hiszen a Mozdulj Nyíregyháza! keretében a város ingyenes korcsolyaoktatást biztosított hétvégenként a családok számára.

A sportprogramok mellett más szórakozási lehetőség is várta az kilátogatókat. Nyitóparti, mikulás- és farsangi buli, ahol a kicsik és nagyok is jól szórakoztak, valamint ajándékkal kedveskedtek a 20 ezredik és a 30 ezredik látogatónak is.
A Nyíregyházi Városi Jégpálya héthónapnyi szünet után, előreláthatólag novemberben nyit majd ki ismét a nagyközönség felé.