Rekordot dönthet idén a Tófürdő látogatottsága, szeptember 15-ig még nyitva!

Rekordot dönthet idén a Tófürdő látogatottsága, szeptember 15-ig még nyitva!
Fotó: sostort.hu

A Sóstó-Gyógyfürdő Zrt. tájékoztatja tisztelt vendégeit, hogy a nyíregyházi Tófürdő az idei évben szeptember 15-ig tart nyitva. 

A megújult Tófürdő kiváló fogadtatásban részesült, mindemellett igyekeztünk maradéktalanul eleget tenni a vendégek jobbító szándékú észrevételeinek is, hogy minél tökéletesebb élményt tudjunk nyújtani  számukra. Az előző szezonban 36.000 vendégünk volt ott, míg az ideiben már közel 50.000 vendéget fogadtunk, ez rekordként értékelhető.  A következő évben  már 4 hónapos nyitva tartással tervezünk a Tófürdőn.

Mindemellett tájékoztatjuk tisztelt vendégeinket, hogy a Hotel Fürdőház wellness részlegének  felújítási munkálatai befejező ütemben vannak, így azt októbertől ismét birtokba vehetik a vendégek, a nyitás pontos dátumáról külön értesítjük vendégeinket.