Rangadót nyertek a Cápák - Legyőzte a Vasast a Hübner Nyíregyháza BS

Rangadót játszott a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Hübner Nyíregyháza BS. A listavezető Cápák a harmadik helyen álló Vasas vendégei voltak, és az első negyed szorosan alakult, egyik csapat sem tudott előnyt szerezni. A folytatásban viszont a remekül játszó Tóth vezérletével meglépett a Nyíregyháza, így a nagyszünetben 14 ponttal vezetett Siska János csapata. A harmadik negyedben még nőtt is a távolság, majd a negyedik felvonás hajrája a fővárosiaké volt, Krasovec duplája után pedig 61-67-et mutatott az eredményjelző. Végül Bus törte meg a kosárcsendet vendég részről, de így is szoros lett az állás.  Végül a Nyíregyháza megnyerte a rangadót, és fontos győzelmet aratott egy rivális otthonában. 

Vasas – Hübner Nyíregyháza BS 69-72 (18-18, 14-28, 16-19, 21-7)

Nyíregyháza: Bazsó 5, Tóth 25, Bus 8, Ubilla 3, Mokánszki 7

Csere: Mohácsi 4, Szobi 3, Kiss 15, Vaskó, Czinger 2

vezetőedző: Siska János