Rangadók a terembajnokságban - szombaton újabb fordulót rendeznek

Rangadók a terembajnokságban - szombaton újabb fordulót rendeznek

Két rangadót is rendeztek a teremlabdarúgó bajnokság "A" csoportjában. A MESTER FESTÉK lelépte 9:2 arányban a tartalékosan és sokáig létszám hiányosan kiálló REAL - TA -TE csapatát. A VÖRÖS ÖRDÖGÖK könnyedén, 5:1 arányban verték a BLUE SHAKRS FUTSAL együttesét, míg az egyre jobb formában lévő FC SZPARTAK PAGONY ha nem is könnyen, de 5:3 arányban legyőzte a HIREXGÁZ csapatát.
Majd jött az első szuper rangadó a két, egyébként nagyon sportszerű csapattal és végül óriási küzdelemben nem született gól a MARSO KFT és az OFFSIDE J.CS OLD BOYS FC mérkőzésen, 0-0 lett a végeredmény. Ezzel a pontszerzéssel az OLD BOYS az élen maradt.
Zárásként a T - FORG TRANS KFT a HET BAND KFT csapatával mérkőzött és szikrázó mérkőzésen 1-0 arányban győzött a nagyobb rutinnal rendelkező T-FORG az eddigi legjobb játékát bemutató fiatalok ellen. Így az "A" csoportban még öt csapatnak van esélye a március 2- án megrendezendő döntőbe kerülésre !

Szombaton újabb tizenöt mérkőzéssel folytatódik a bajnokság reggel nyolc órától.