Rangadó – pontvesztéssel járó győzelem
Nyert helyzetből veszített pontot a Fatum-Nyíregyháza női röplabdacsapata.

Fontos bajnokit játszott a Fatum-Nyíregyháza a Jászberény ellen. A győztes csapat biztosíthatta helyét az első nyolcban, sőt a hazaiak a hatodik hely megtartásáért szálltak harcba. Jól is indult a találkozó a Nyíregyháza szempontjából, és a venezuelai Valdez vezérletével nyerte az első szettet a nyírségi csapat. A folytatásban még nagyobb lett a különbség, és a simán hozott második játszma után a harmadik szettben is komoly előnyt harcolt ki a Nyíregyháza. Ekkor mindenki azt gondolta, el is dőlt a mérkőzés. Talán a hazai csapat játékosai is, mert egyre többet hibáztak, a jászberényiek pedig ezt könyörtelenül kihasználták. Előbb egyenlítettek, majd nyerték is a játékrészt. A negyedik szettben is érződött a Fatum-Nyíregyháza játékán az elveszített szett okozta csalódás, és a lelkesen játszó vendégek egyenlítettek. Jöhetett a döntő játszma, melyben magához tért a hazai gárda, és végül 3–2-re megnyerte a találkozót, ám a már-már zsebben érezhető három helyett csak két pontot szerzett. 

Fatum-Nyíregyháza–Jászberény 3–2 (20, 14, -22, -21, 7)

Nyíregyháza: Erdős 4, Araujo 16, Roma 10, Sikos 6, Valdez 22, Vén 10. Csere: Sitku (liberó), Akimova 2, Hengsperger

Vezetőedző: Kőhalmi Richárd

Dankó L.