Győzelem – 11. sikerét aratta zsinórban az NYKC
Kecskeméten is folytatta jó szereplését a férfi kézilabdacsapat.

A második tavaszi fordulóban is nehéz mérkőzés várt a nyíregyházi férfi kézilabdásokra. Ezúttal az ősszel a nyírségiek otthonából ponttal távozó Kecskemét vendége volt az NYKC. Az első félidőben a hazaiak játszottak pontosabban, és a szünetben még vezettek, a második játékrészben viszont fordítottak a nyíregyháziak, és egy izgalmas mérkőzésen fontos két pontot szereztek. Az együttes tizenegyedik győzelmét aratta zsinórban. 

Kecskemét–Nyíregyházi KC 24–26 (12–11)
Kecskemét, 500 néző
Nyíregyházi KC: Nagy L. - Balda, Pánczél 1, Tumidansky 1, Kleis 6/3, Gubó 3, Tóth. Csere: Boczák (kapus), Braun, Varga L. 4, Kaplonyi 4, Kurbely 2, Bécsi, Nagy Cs. 3.
Szakmai igazgató: Varga Zsolt.
Kiállítások: 4, illetve 18 perc.
Hétméteresek: 7/7, illetve 3/3.

D. L.