Radosová Törökországba szerződött

Már a jövőt tervezi a Fatum Nyíregyháza vezetése, ezért folyamatosan egyeztetnek játékosokkal. Nikola Radosovával is tárgyaltak, és az ütőt mindenképp szerette volna megtartani a csapat. A szlovák válogatott jó teljesítményére viszont több külföldi együttes is felfigyelt, és Törökországból egy olyan ajánlatot kapott, mellyel a mieink anyagilag nem versenyezhettek.  A török bajnokság az egyik legerősebb Európában, a nyíregyházi válogatott  Szakmáry Gréta is ott játszik jelenleg.   Nikola Radosová új együttese a Nilüfer Belediyespor komoly erősítésbe kezdett, vezetőedzőnek azt a  Vital Heynen igazolt le, aki Lengyelországgal világbajnoki címet szerzett.  


Nika 2020-ban Németországból igazolt a Fatumhoz, tavaly bajnok és kupagyőztes lett a csapattal, és az idei szezonban is az alapszakasz során a legponterősebb játékosunk volt, tavaly az év külföldi játékosának is megválasztották.