(PERZSA)SZŐNYEG ALÁ SÖPÖRT GONDOK - Múló és állandósuló feszültségek napjaink Iránjában

Irán hosszú ideje nem látott válságon megy keresztül. Gazdasági recesszió, mélyülő társadalmi törésvonalak, gyorsuló urbanizáció - csak néhány a közel-keleti országot érő kihívások közül. Míg az elmúlt években az ország nukleáris programját figyelte árgus szemekkel a nemzetközi közösség, napjainkban a szeptemberben indult, elhúzódó tüntetéshullámra, az Oroszországnak biztosított fegyverszállításra és a január végi dróntámadásra irányul a médiafigyelem.

Meghívott előadónk: Kmeczkó Sára kutató, Migrációkutató Intézet, MCC

Az eseményen történő részvétel ingyenes, azonban minden esetben regisztrációhoz kötött.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

Dátum: 2023. szeptember 21. (csütörtök) – 17:00

Helyszín: MCC, nyíregyházi képzési központ – 4400 Nyíregyháza, Kálvin tér 4-5.

Regisztráció: https://feliratkozas.mcc.hu/hu/form/-perzsa-szonyeg-ala-soport-gondo

Facebook oldal: https://www.facebook.com/mccnyiregyhaza