Pályán a legkisebb kosaras lányok
Fotó: Szarka Lajos

A Nyíregyházi Kosársuli legfiatalabb játékosai, a “kenguruk” is elkezdték a 2022-2023-as bajnokságot. Első mérkőzésükön a fiú csapattal felálló NYKK Eötvös volt az ellenfél, és fizikálisan nem tudtak versenyben lenni a Kosársuli játékosai, de a második mérkőzésen az Újfehértói Sportegyesület ellen a vegyes csapat már nem okozott problémát a lányoknak.


- Eleinte megilletődötten vetették magukat a küzdelembe a gyerekek, de miután több helyzetet is sikerült eredményesen megoldani, felszakadtak a gátak, és nem egy esetben igen látványos kosarakat is szereztek. Ügyesek voltak, de még nagyon sok hasonló mérkőzésen kell pallérozódniuk - mondta Farkasinszki Gyuláné edző. 

Kapcsolódó galéria

Nyíregyházi Kosársuli - Újfehértó kosárlabda mérkőzés