Óvodatej program – Minden részlet egy helyen!
Fotó: Illusztráció

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata „Óvodatej program – Óvodatej beszerzése óvodai nevelésben részesülő gyermekek részére” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívása.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának jelen felhívás rendelkezésre bocsátásával az a célja, hogy az Ajánlattevők számára elősegítse, és ezáltal sikeressé tegye az ajánlattételt. Ezen cél elérése érdekében az ajánlati felhívás tartalmaz minden olyan adatot és tényt, amely az ajánlatok elkészítéséhez, így a megalapozott ajánlattételhez szükséges.

Az ajánlattevők ajánlatuk benyújtásával teljes egészében elfogadják jelen ajánlati felhívás valamennyi feltételét. Az ajánlatok összeállításánál az ajánlati felhívásban foglaltak szerint kell az ajánlattevőnek eljárni.

Az ajánlatokat az alábbi helyre kell benyújtani:

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala

Szociális és Köznevelési Osztály

4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1. „C” épület I. em. 97/B. szoba

Az eredeti felhívás és az ajánlatok benyújtásával kapcsolatos információk ide kattintva tölthetőek le.

Frissítés!

A teljes felhívás és az ajánlatok benyújtásával kapcsolatos módosított információk ide kattintva tölthetőek le.