Ötödik hely Beregszászon
Nemzetközi tornán vettek részt a Nyírsport SE birkózói.

Nemzetközi, „Sport az Összefogásért” kötöttfogású utánpótlás birkózó versenyt rendeztek a hétvégén Beregszászon. A viadalon Ónodi Szabolcs, a Nyírsport SE Diák I korcsoportú birkózója is indult. Több mint 400 nevezés érkezett 27 csapattól, és az elmúlt évek egyik legrangosabb kötöttfogású megmérettetése volt. Ukrajna mellett Szerbia, Szlovákia, Románia, Csehország és Magyarország ifjú birkózói kétnapos viadalon döntötték el, hogy súlycsoportjukban ki viszi haza a bajnoknak járó serleget.

A nyírségi fiú első kötöttfogású versenyén szépen teljesített és az ötödik helyen végzett a szoros mezőnyben. A házigazdák nemcsak szervezésben voltak profik, hanem a szőnyegen is eredményesek voltak, és ők nyerték a csapatversenyt.