Orosi kettős gyilkosság: nyíregyházi vendégház tulajdonosa és fia az áldozat
Fotó: police.hu

Újabb részletek derültek ki a szörnyű tragédia kapcsán.

A Blikk információi szerint fényes nappal, a szomszédok füle hallatára végzett áldozataival egy gyilkos egy nyíregyházi vendégháznál. Az apartman a város szélén van. Ez egy nyugodt környéknek számít, így mindenki felkapta a fejét a fegyverropogásra, majd arra, hogy nem sokkal a vérengzés után golyóálló mellényes rendőrök lepték el az összes utcát. 

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2019. augusztus 26-án 15 óra 32 perckor arról érkezett bejelentés, hogy Nyíregyházán, az Orosi városrész lakóövezetében egy ismeretlen férfi rálőtt két személyre, akik a helyszínen életüket vesztették. A bevezetett rendőri intézkedések eredményeként a feltételezett elkövetőt Nyíregyháza határában rövid időn belül elfogták, elszámoltatása, és a bűncselekmény körülményeinek tisztázása jelenleg is folyamatban van.