Orkán erejű széllel és jégesővel érkezett a vihar Nyíregyházára – Fotók!

Orkán erejű széllel és jégesővel érkezett a vihar Nyíregyházára – Fotók!
Fotó: Szarka Lajos

Nyíregyháza városgondnoka tájékoztatta szerkesztőségünket a koradélutáni órákban lecsapó vihar kapcsán, fotósunk, Szarka Lajos pedig az extrém körülmények között készített felvételeket.

Orkán erejű széllel érkezett a vihar Nyíregyházára, néhány perccel 14 óra után. Az előrejelzések alapján számítottak az érintett szervek a vihar okozta akadályokra és károkra. Bordás Béla, Nyíregyháza városgondnoka elmondta, továbbra is jelentős csapadékmennyiségre számíthatnak a szabolcsi megyeszékhelyen. 

Eddigi információi alapján megyeszerte több fát is kiszakított a viharos erejű szél és gallyak kerültek a vezetékekre, így az E.ON szakembereinek is ad majd feladatot az elkövetkezendő pár óra. A 41-es főúton kidőlt fák lassítják a közlekedést, valamint Baktalórántháza és Vásárosnamány illetve Kisvárda és Ajak között is útra dőlt fák adnak munkát a katasztrófavédelem munkatársainak.

További friss hírek hamarosan!

Kapcsolódó galéria

Vihar Nyíregyházán