Orgona illattal érkezett a tavasz Nyíregyházára a Családok Átmeneti Otthonába

Orgona illattal érkezett a tavasz Nyíregyházára a Családok Átmeneti Otthonába
Hagyomány lesz a virágosításból.
Orgona illattal érkezett a tavasz Nyíregyházára a Családok Átmeneti Otthonába
Orgona illattal érkezett a tavasz Nyíregyházára a Családok Átmeneti Otthonába
Orgona illattal érkezett a tavasz Nyíregyházára a Családok Átmeneti Otthonába

A napsütéses márciusi délelőttön jókedvűen kertészkedő gyerekektől volt hangos a Nyíregyházi Gyermekjóléti Alapellátási Intézmény Családok Átmeneti Otthona.

A tökéletes tavaszi időben családostul ásót és locsolót ragadtak az intézmény lakói, akik vidáman szorgoskodtak a friss levegőn. Az átmeneti otthont több tucat orgonabokrokkal lepte meg az Első Nyíregyházi Lions Club, akik az ültetésben is segédkeztek. A program célja az volt, hogy teljes pompájába öltöztessék az intézményt és az ültetést, virágosítást hagyománnyá tegyék.

Aki eddig még nem ismerte, most kipróbálhatta a kert szépítésének fortélyait. Az átmeneti otthon apraja nagyja lelkesen és izgatottan várja munkájuk eredményét a májusi orgonabokrok virágba borulását.