Orbán Viktor: Három nap múlva békemenet
Orbán Viktor: Három nap múlva békemenet

Orbán Viktor közösségi oldalán osztott meg egy képet, mellyel a három nap múlva esedékes, március 15-i békemenetre hívja fel a figyelmet. A miniszterelnök a bejegyzésese mellé azt írta: „Én ott leszek!”

Ahogy arról korábban a hirado.hu is beszámolt: március 15-én, kedden, délután 3 órakor a Parlament előtti Kossuth Lajos téren lesz a díszünnepség, amelyen Orbán Viktor miniszterelnök mond beszédet. Az ünnepséghez – a szervezők kérésére – csatlakozik a Békemenet is.

A békemenetre a gyülekező 12 órakor lesz a Komjádi uszoda előtt, majd a Margit híd felé indulnak, a tömeg a Szent István körúton, a Bajcsy-Zsilinszky úton, majd az Alkotmány utcán keresztül érkezik meg a Kossuth térre – számolt be róla korábban a hirado.hu.