Oltási napok a Jósa András Oktatókórházban

Az Országos Oltási Munkacsoport döntése szerint 2022. július 19-től, már keddi és pénteki napokon is elérhető a koronavírus elleni oltás a Jósa András Oktatókórház oltópontján.

– A hét két napján 7:30-tól 19 óráig van nyitva oltópontunk. Tájékoztatjuk, hogy az oltásokra az időpontfoglaló rendszerben időpontra is lehet regisztrálni, de időpontfoglalás nélkül is fogadjuk azokat, akik élni szeretnének a lehetőséggel. Kérjük, hozzák magukkal TAJ kártyájukat, az előző oltás vagy oltások papírjait. Az oltópontot a Gyerekgyógyászati (kék) épület alagsorában találhatják meg. Legegyszerűbben a Sürgősségi Központ mellett kialakított parkírozó felől közelíthetik meg az oltópontot, elsőként az információs pultot felkeresve, ahol tájékoztatást kapnak a lehetőségekről – tájékoztatott a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház hivatalos közösségi oldalán.