Nyolc meccs, nyolc győzelem - A Nyíregyháza Spartacus második csapata vezeti a tabellát

Nyolc meccs, nyolc győzelem - A Nyíregyháza Spartacus második csapata vezeti a tabellát

Nyolc meccs, nyolc győzelem. Ez a mérlege eddig a Nyíregyháza Spartacus második csapatának. A fiatalok a hétvégén Gyulaházán is győztek 3-1-re, és hat pont előnnyel vezetik a tabellát. 

- Sokan azt mondják, hogy mi vagyunk a megyei I. osztály meglepetés csapata, és ha őszinte akarok lenni, kicsit minket is meglepett ez a remek rajt. Tudtuk, hogy képesek rá a fiúk, de azt is látni kell, hogy sokan még az utánpótlás bajnokságban is szerepelhetnének, ha kell, az U19-es csapatban is pályára lépnek. Sokat fejlődtek a játékosok, de igyekszünk a sikert is a helyén kezelni, és figyelni arra, hogy ne szálljanak el - mondta Huszák Géza, a Szpari II. vezetőedzője.

A csapatban több jó egyéni teljesítmény is van hétről hétre. A játékosoknak az elején szokniuk kellett a felnőtt légkört, de épp ezért indította el az együttest a klub. A Szpari II. pénteken 14 órától a Kemecsét fogadja.