„Nyitott Szertárkapuk 2019" - Ismét megnyitják kapuikat a megye tűzoltóságai

 „Nyitott Szertárkapuk 2019"  - Ismét megnyitják kapuikat a megye tűzoltóságai
A nyílt napon,  május 25-én 10:00-16:00 óra között várnak minden érdeklődőt. (Fotó: internet/archív)

Ismét megnyitják kapuikat a megye tűzoltóságai a „Nyitott Szertárkapuk 2019" rendezvény alkalmából. A program célja a gyermekek és általuk a családok biztonságkultúrájának növelése, a hivatásos, önkormányzati és önkéntes katasztrófavédelmi szervezetek mindennapi tevékenységének és életének bemutatása. A nyílt napon,  május 25-én 10:00-16:00 óra között lehetőség nyílik az érdeklődőknek a szervezeti egységek kiállításainak, készenléti szereiknek, különleges felszereléseiknek megtekintésére, valamint betekintést nyerhetnek a tűzoltók napi feladataiba.

A katasztrófavédelmi gyermeknapon részt vesznek az önkéntes, a hivatásos, az önkormányzati és a létesítményi tűzoltóságok.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében az alábbi helyszíneken várják az érdeklődőket: